Mechanik w Służbie Utrzymania Ruchu

Albéa Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Albéa Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Albea Group jest jednym z wiodących na świecie producentów opakowań zapewniających szeroki zakres rozwiązań dla producentów opakowań do makijażu, perfum, pielęgnacji skóry i higieny ust, pompek do aerozoli oraz sztywnych opakowań plastikowych.

Obecnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź ul. Tymienieckiego 22/24

Głównymi zadaniami osoby pracującej na tym stanowisku będzie:

  • utrzymywanie maszyn, urządzeń mechanicznych, oprzyrządowania i instalacji w sprawności
  • usuwanie awarii i usterek
  • kontrola i przeglądy narzędzi, stanu zabezpieczeń i osłon oraz wykrywanie zagrożeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie techniczne/zawodowe (mile widziana specjalność: mechanik maszyn, ślusarz remontowy)
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość mechaniki ogólnej, pneumatyki, hydrauliki siłowej oraz podstaw automatyki i elektryki
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany - 4-brygady)
  • mile widziane uprawnienia SEP, wózki widłowe

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i nastawionej na rozwój
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy oraz rozwoju zawodowego
  • bardzo dobrą atmosferę pracy w zaangażowanym zespole
  • pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, karty sportowe, dofinansowanie do posiłków)
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne