Mechanik w nowej firmie produkcyjnej

Adecco Poland Sp. z o.o.

Zawiercie, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Zawiercie

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym, dynamicznym zespole pracującym w pełnym wymiarze godzin w trybie 3-zmianowym (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)
  • Bardzo dobre i komfortowe warunki pracy, przyjemną atmosferę pracy w nowo powstałym obiekcie
  • Szkolenia w celu zapewnienia rozwoju kompetencji oraz podniesienia kwalifikacji naszych pracowników
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity dopasowane do kwalifikacji i doświadczenia pracowników
  • Prywatną opiekę medyczną LUX MED, grupowe ubezpieczenie na życie PZU, dodatkowe benefity z ZFŚS(m. in. dofinansowanie do "zielonej szkoły", pikniki i imprezy integracyjne, lekcje angielskiego w godzinach pracy)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika / operatora maszyn produkcyjnych lub mechanika UR

  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i usuwania usterek maszyn produkcyjnych

  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej

  • Umiejętność czytania rysunków technicznych

  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV

  • Podstawowa znajomość obsługi komputera

  • Mile widziana znajomość zasad 5S i Kaizen

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie prawidłowego stanu technicznego linii produkcyjnych
  • Wykonywanie prac związanych z utrzymaniem ruchu
  • Nadzorowanie parku maszynowego w zakładzie pracy odpowiedzialność za prace związane z instalacją utrzymaniem ruchu, okresowymi przeglądami oraz serwisem maszyn
  • Kontrolowanie eksploatacji maszyn i urządzeń
  • Rozwiązywanie bieżących problemów natury techniczne,
  • Badanie przyczyn awarii i przestojów urządzeń oraz opracowywanie działań prewencyjnych
  • Nadzorowanie dokumentacji maszyn, sprzętu i urządzeń zakładu
Oferta dotyczy pracy stałej.Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: MMG/03/19/SOS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.