Mechanik w dziale utrzymania ruchu

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • naprawa maszyn i urządzeń znajdujących się na wydziałach produkcyjnych z zakresu: mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej, pneumatyki i elektromechaniki,
  • udział w konserwacjach i przeglądach prewencyjnych,
  • nadzór nad powierzonymi maszynami oraz zgłaszanie nieprawidłowości przełożonemu,
  • znajomość i przestrzeganie instrukcji stanowiskowych i BHP.

Wymagania:
  • wykształcenie średnie / techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • umiejętność czytania i rozumienia schematów z zakresu: mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej i pneumatyki,
  • umiejętność pracy zespołowej; praca w dwuosobowym zespole konsultującym się w codziennych sprawach z mistrzem utrzymania ruchu,
  • samodzielność, dokładność, szybkość reakcji - będziesz mieć bezpośredni wpływ na wskaźnik OEE.
Mile widziane:
  • uprawnienia spawalnicze,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych.

Oferujemy:
  • bezpłatną prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,
  • bogaty pakiet socjalny ZFŚS (min. dofinansowanie do wakacji, dofinansowanie świąteczne),
  • trwałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku motoryzacyjnym,
  • comiesięczne premie za obecność,
  • możliwość rozwoju; możliwość zdobycia uprawnień i kwalifikacji zawodowych,
  • przyjazne środowisko pracy; w okresie letnim dostęp do dodatkowych płatnych przerw oraz nieodpłatnych lodów, zapewniamy: regularne dostawy jabłek przez cały rok, do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem,
  • organizujemy cykliczne jak i okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi jak i finansowymi,
  • system sugestii pracowniczej z nagrodami pieniężnymi,
  • dogodny dojazd - zakład mieści się 6 minut drogi po zjeździe AOW, 3 minuty drogi od Magnolia Park,
  • pracę w systemie trzech zmian (6-14, 14-22, 22-6), od poniedziałku do piątku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy