Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • współpraca z Działem Produkcji w celu utrzymania produkcji na optymalnym poziomie,
  • przezbrajanie i bieżące regulacje linii produkcyjnych,
  • czynny udział w próbach technologicznych,
  • udział w przeglądach okresowych maszyn i działaniach prewencyjnych,
  • utrzymanie w należytym stanie technicznym i czystości podległego parku maszynowego,
  • zgłaszanie wszystkich zauważonych niezgodności przełożonym,
  • zgłaszanie i wdrażanie usprawnień,
  • należyta dbałość o narzędzia pracy i mienie firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (preferowany profil mechaniczny, elektrotechniczny),
  • mile widziana znajomość budowy maszyn, zasad działania układów pneumatyki i automatyki,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych i właściwej oceny sytuacji,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość budowy maszyn, zasad działania układów pneumatyki i automatyki,
  • umiejętność pracy i podejmowania decyzji pod presja czasu,
  • podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • mile widziana umiejętność czytania rysunków technicznych i dokumentacji technicznej,
  • dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym,
  • mile widziane uprawnienia Gr 1 eksploatacja.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • otwartą drogę do awansu,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • rozwój w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia.

Prezentacja firmy

EcoWipes to firma, która specjalizuje się w produkcji wyrobów kosmetyczn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Energetyka, Praca Inne