Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Opoczno
Obowiązki:
  • realizacja harmonogramów oraz czynne uczestnictwo w prewencyjnym utrzymaniu ruchu,
  • udział w projektach wdrożeniowych i usprawniających,
  • wykonywanie napraw, przeglądów i konserwacji,
  • codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń w aspekcie mechanicznym,
  • przystosowanie maszyn do nowych produkcji.

Wymagania:
  • wykształcenie techniczne,
  • praktyczne doświadczenie w pracy w dziale utrzymania ruchu - warunek konieczny,
  • potwierdzona znajomość identyfikowania i usuwania usterek, działań korekcyjnych,
  • znajomość pneumatyki,
  • umiejętność posługiwania się komputerem,
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
  • możliwość rozwoju, nauki i awansu
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.