Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

Koluszki k. Łódź, łódzkie

Od: Kongsberg Automotive Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Koluszki k. Łódź

Zakres zadań:

  • Wykonywanie napraw, przeglądów, konserwacji parku maszynowego
  • Codzienny nadzór i kontrola pracy maszyn i urządzeń
  • Udział w realizacji zadań wdrożenia linii produkcyjnych
  • Realizacja zadań związanych z prewencyjnym utrzymaniem ruchu
  • Współudział w planowaniu przeglądów
  • Analiza przyczyn i skutków awarii, proponowanie działań korygujących
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz dostawcami części

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe/techniczne mechaniczne
  • Doświadczenie w pracy w utrzymaniu ruchu firmy produkcyjnej
  • Umiejętność diagnozowania usterek i naprawy maszyn
  • Umiejętności związane ze zmianą narzędzi i ustawianiem maszyny
  • Gotowości do podjęcia pracy trzyzmianowej
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dobra organizacja pracy
  • Pozytywne myślenie
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej Pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multisport Możliwość korzystania z oferty Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony, wyjazdy, dofinansowania indywidualne)
  • Atrakcyjne szkolenia i programy rozwojowe
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów