Mechanik w dziale utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Oferta:

  • Pensja stała zależna od umiejętności i doświadczenia
  • Coroczny system podwyżek
  • Premie roczne
  • System nagród KAIZEN
  • Bezpośrednie zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Możliwość korzystania z kasy zapomogowo-pożyczkowej
  • Darmowy przewóz pracowniczy (z kierunków: Sosnowiec, Olkusz, Zawiercie, Jaworzno, Częstochowa, Lelów, Myszków, Czeladź, Będzin)
  • Karty MultiSport dla pracownika oraz członków rodziny
  • Dofinansowanie kolonii dla dzieci
  • Bony żywnościowe, bony i paczki świąteczne
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Prywatna opieka medyczna za 1 zł
  • Wczasy pod gruszą

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie: mechanik/ elektryk
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z naprawą/ serwisem maszyn
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, rysunków technicznych i schematów hydraulicznych

Docenimy także:

  • Zainteresowanie tematami mechaniki, hydrauliki lub pneumatyki
  • Uprawnienia SEP, spawalnicze
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

Zadania:

  • Wykonujesz naprawy interwencyjne i prewencyjne
  • Realizujesz okresowe przeglądy
  • Serwisujesz maszyny i urządzenia produkcyjne
  • Współpracujesz z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • Planujesz i zamawiasz części, których potrzebujesz
  • Jesteś członkiem zespołu operacyjnego utrzymania ruchu

Masz pytania? Nie zwlekaj! Aplikuj! Wyślij SMS o treści: ’MECHANIK’ na numer 606 821 065, oddzwonimy z ofertą!

nr ref. URM/037/PKR
miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy