Tubądzin Management Group Sp. z o.o.
Tubądzin Management Group Sp. z o.o. z siedzibą w Cedrowicach Parceli k. Ozorkowa, spółka będąca częścią Grupy Tubądzin - polskiego lidera w produkcji płytek ceramicznych, w związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Mechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Cedrowice Parcela, k. Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Aleksandrów, Kutno

Opis stanowiska:

  • konserwacja, naprawa i usuwanie awarii maszyn i urządzeń od strony mechanicznej oraz instalacji w zakładzie
  • prowadzenie dokumentacji warsztatowej
  • wykonywanie oględzin i przeglądów przydzielonych maszyn i urządzeń
  • kontrolowanie stanu części zamiennych oraz uzupełnianie stanów minimalnych
  • wsparcie w wykonywaniu prac technicznych i remontowych
  • dbałość o powierzony sprzęt
  • współpraca z innymi działami w zakresie realizowanych zadań

Wymagania i umiejętności:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość budowy maszyn i urządzeń, w szczególności wózków widłowych
  • umiejętność sprawnego analizowania i diagnozowania awarii i problemów technicznych
  • uprawnienia SEP
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • uprawnienia do obsługi wózka widłowego
  • znajomość pneumatyki, hydrauliki oraz automatyki przemysłowej będzie dodatkowym atutem
  • prawo jazdy kat. B
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • obowiązkowość i sumienność

co oferujemy:
-konkurencyjne wynagrodzenie - umowę o pracę - techniczne szkolenia i certyfikaty - dofinansowanie nauki/studia/studia podyplomowe - narzędziarnia pracy zgodnie z wymogami stanowiska - warsztaty i treningi rozwojowe - pakiet sportowy (multisport, pływalnia) - grupowe ubezpieczenie na życie + pakiet medyczny - regularne imprezy integracyjne dla Ciebie i Twojej rodziny

Zachęcamy do wysyłania ofert (CV podpisane imieniem i nazwiskiem) za pomocą przycisku Aplikuj.
W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny.