ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik w dziale UR

Miejsce pracy: Gliwice

Oferta skierowana do osób zainteresowanych pracą na stanowiskach Mechanik bądź Mechatronik.

Numer ref. MUR/009/MMA

Zadania:

  • Zapewnienie prawidłowego stanu maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń
  • Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych

Oferta:

  • Stałe i stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Wczasy pod gruszą
  • Możliwość nabycia doświadczenia oraz rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Umowa o pracę bezpośrednio pod firmą
  • Szeroki pakiet socjalny: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport oraz wiele innych
  • Praca w międzynarodowym środowisku

Wymagania:

  • Wykształcenie min. zawodowe techniczne - na stanowisku Mechanik
  • Wykształcenie średnie techniczne (automatyk, elektronik, informatyk) - na stanowisku Mechatronik
  • Min. 2-letnie doświadczenie na stanowisku Mechanik w firmie produkcyjnej
  • Na stanowisku Mechanik: podstawowa znajomość rysunku technicznego, umiejętność naprawy i diagnozowania układów hydraulicznych, pneumatycznych, podstawowe umiejętności spawalnicze, ogólna wiedza z zakresu mechaniki przemysłowej
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials