IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Mechanik w dziale UR

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 90-350 ŁÓDŹ

Zadania / obowiązki:

  • Dokonywanie napraw maszyn i urządzeń dla utrzymania ciągłości produkcji i dbanie o ich stan techniczny
  • Wykonywanie planowanych zleceń, przeglądów, napraw i inspekcji urządzeń w zakładzie
  • Ustalanie planów przeglądu i konserwacji maszyn i urządzeń, ich realizacja i wpis
  • Zgłaszanie Liderowi Mechaników wszystkich usterek technicznych pracujących urządzeń
  • Zgłaszanie konieczności zakupu materiałów pomocniczych i części zamiennych
  • Monitorowanie porządku i czystości na stanowisku pracy
  • Zapewnienie prawidłowej pracy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Udział w optymalizacji pracy maszyn i urządzeń

Firma oferuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna dla pracownika i rodziny (liczni lekarze specjaliści, badania), ubezpieczenie na życie, karta sportowa, 13 pensja
  • Premie miesięczne
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (bony świąteczne, dofinansowanie do wakacji)

Oczekiwania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Uprawnienia SEP - eksploatacja do 1 kV
  • Doświadczenie w pracy w tworzywach sztucznych
  • Znajomość hydrauliki siłowej i budowy wtryskarek
  • Umiejętność organizowania pracy własnej, sumienność, dokładność
  • Umiejętność samodzielnego diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów hydraulicznych
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.