Mechanik - utrzymanie ruchu magazynu automatycznego

Gi Group Poland S.A.

Radzymin, mazowieckie

Jeśli szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Gi Group działa w Polsce od 2007 roku i pomaga blisko 150 000 osobom rocznie znaleźć zatrudnienie.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Radzymin

Mechanik utrzymania ruchu magazynu automatycznego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Nadzór nad pracą magazynu automatycznego pod kątem mechaniki.
  • Przeprowadzanie prac prewencyjnych.
  • Przeprowadzanie prac remontowych planowanych.
  • Rozwiązywanie awarii magazynu automatycznego.
  • Wdrażanie i realizacja modernizacji magazynu automatycznego.
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Umiejętności podejmowania decyzji.
  • Komunikatywności oraz umiejętność przekazywania informacji.
  • Umiejętności kreatywnego rozwiązywania problemów.
  • Zorientowania na cel.
  • Dobrej organizacji pracy.
  • Umiejętności interpretacji danych i wyciągania wniosków
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, zadań i ludzi.
  • Znajomości obsługi MS Office.
  • Znajomości rozwiązań automatyki logistycznej.
  • Uprawnień SEP G1 do 1kV.
  • Możliwości pracy na wysokości.

CO OFERUJEMY?

  • Pracę w bardzo nowoczesnym, zrobotyzowanym, nowym centrum logistycznym pod Warszawą.
  • Umowę o pracę bezpośrednio w firmie.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Atrakcyjny system premiowy.
  • Dodatek Transportowy na dojazd do pracy.
  • Pakiet benefitów( prywatna opieka medyczna, karty sportowe, ubezpieczenie na życie, świąteczne upominki).
  • Szeroki wachlarz szkoleń podnoszących kompetencje.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.