Mechanik utrzymania ruchu

Work Service S.A.

Żyrardów, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Żyrardów

Zakres obowiązków:

• bieżące naprawy, przeglądy oraz konserwacja maszyn i urządzeń linii rozlewniczych,

• regulacje maszyn i urządzeń przy zmianach formatu produkcyjnego,

• regulacja parametrów maszyn i urządzeń rozlewniczych celem osiągnięcia jak najwyższej jakości produktów,

• wykonywanie przezbrojeń maszyn – wymiana części formatowych,

• sprawne i szybkie usuwanie bieżących awarii maszyn produkcyjnych,

• prowadzenie planowych przeglądów technicznych urządzeń zgodnie ze standardami określonymi w dokumentacji technicznej.

Wymagania:

• minimum wykształcenie średnie techniczne (preferowana specjalność: mechanik maszyn),

• 3-letnie doświadczenie na stanowisku mechanika utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej,

• umiejętność czytania schematów i rysunku technicznego,

• umiejętność obsługi komputera,

• gotowość do pracy zmianowej,

• dokładność, obowiązkowość, systematyczność, odpowiedzialność,

• umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

• pracę w systemie zmianowym,

• stabilne zatrudnienie w renomowanej międzynarodowej firmie,

• jasną ścieżkę rozwoju, szkoleń i realne możliwości awansu,

• Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do pakietu stomatologicznego, paczki świąteczne i urodzinowe, dofinansowanie do biletów do kin i teatrów, zajęcia z języka angielskiego i francuskiego, nauka języków obcych dla dzieci, liczne eventy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.