MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

P.P.U. Belin ZPCh Sp. j.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BELiN, zajmująca się produkcją herbat, poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko

MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU.

WYMAGANIA:

  • Preferowane wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie na stanowisku mechanika w dziale utrzymania ruchu
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie trzy zmianowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Zapewnienie sprawności maszyn i urządzeń w zakresie mechanicznym
  • Usuwanie na bieżąco usterek
  • Analizowanie problemów i minimalizowanie przestojów urządzeń produkcyjnych

ZAINTERESOWANE OSOBY PROSIMY O PRZESYŁANIE CV WRAZ Z KLAUZULĄ DOTYCZĄCĄ ZGODY NA PRZETWARZANIE DANYCH OSOBOWYCH

INFORMUJEMY, ŻE SKONTAKTUJEMY SIĘ TYLKO Z WYBRANYMI KANDYDATAMI.

Prezentacja firmy

Od ponad 20 lat zajmujemy się produkcją herbatek owocowych i zioł... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne