Mechanik utrzymania ruchu

Fibro Poland sp. z o.o.

Oława, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży automotive z Oławy poszukuje
mechanika utrzymania ruchu

Zakres obowiązków:

  • Obsługa i konserwacja maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Bieżące naprawy, diagnozowanie i usuwanie usterek maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Planowanie remontów maszyn i urządzeń
  • Nadzór nad ciągłością utrzymania ruchu linii produkcyjnych
  • Przezbrajanie formatów linii produkcyjnych
  • Usuwanie bieżących awarii, podejmowanie działań zapobiegawczych, przeprowadzanie inspekcji, czyszczeń, smarowań, napraw planowych i nieplanowych sprzętu, inicjowanie zmian technicznych mających na celu podniesienie sprawności technicznej sprzętu
  • Kontrola i ciągłe doskonalenie procesu na swoim stanowisku pracy, dbanie o ciągłe podnoszenie wydajności i eliminowanie strat produkcyjnych

Oczekiwania:

  • Wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe: (mechanika, hydraulika, elektromechanika)
  • Doświadczenie w dziale utrzymania ruchu min. 2 lata
  • Systematyczność i precyzja w działaniu
  • Umiejętność spawania i obsługa suwnic - mile widziane
  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność, innowacyjne podejście do pojawiających się problemów, zaangażowanie, odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy
  • Uprawnienia SEP

Oferujemy:

  • Umowę o prace
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • Przyjazna i koleżeńską atmosferę w pracy

Prezentacja firmy

Firma z branży automotive z Oławy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne