Mechanik utrzymania ruchu

Plus Kadra Sp. z o.o.

Mielec, podkarpackie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Mielec

Zadania:
- utrzymywanie ciągłości procesu produkcyjnego po stronie maszyn i wyposażenia technicznego,
- realizacja przeglądów i napraw,
- współpraca w projektowaniu planu utrzymania ruchu oraz działań naprawczych i prewencyjnych,
- analiza przyczyn pojawiających się awarii,
- raportowanie wskaźników,
- współudział w procesie KAIZEN i TPM (wdrażanie i utrzymywanie).

Wymagania:
- 2-4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
- wykształcenie minimum średnie,
- profil: energetyka, elektromechanika, automatyka, mechanika i budowa maszyn,
- uprawnienia elektryczne przynajmniej do 1 kV E i zdolność do pracy na wysokości powyżej 3 m,
- komunikatywność i umiejętność współpracy z ludźmi,
- skuteczność i systematyczność w działaniu,
- dyspozycyjność,
- umiejętność obsługi komputera w środowisku Windows,
- mile widziane uprawnienia na obsługę wózka widłowego lub suwnicy,
- dodatkowym atutem będzie znajomość technicznego języka angielskiego.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- praca w systemie III zmianowym,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- wynagrodzenie 3000 zł brutto na okresie próbnym,
- oferta pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.