ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Łódź, Pabianice

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, poszerzone o system premiowy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Dofinansowanie ubezpieczenia grupowego i pakietu sportowego
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień z zakresu mechaniki, pneumatyki i hydrauliki siłowej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Samodzielność, dyspozycyjność, komunikatywność, rzetelność oraz terminowość
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość podjęcia pracy na dwie zmiany

Zadania:

  • Kontrola nad prawidłowym działaniem maszyn wtryskowych
  • Inicjowanie nowych rozwiązań i aktywne uczestnictwo we wdrażaniu ich
  • Znajomość i przestrzeganie stosownych przepisów dotyczących prawidłowej eksploatacji maszyn i urządzeń
  • Znajomość zagadnień mechanicznych z kwestii obsługi maszyn i urządzeń
  • Efektywne wykorzystanie środków produkcji i materiałów
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Współpraca z operatorami maszyn

Miejsce pracy: Pabianice

Oferta dotyczy pracy stałej.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials