Oferta wyróżniona

Mechanik utrzymania ruchu

Hoboken, Belgia, zagranica

Link2europe Belgia

Opis stanowiska pracy

Link2europe Sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to polsko-belgijska agencja rekrutacyjna, która już od ponad 12 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie w Belgii. Dzięki indywidualnemu podejściu do kandydatów oraz osobistemu zaangażowaniu, nasz zespół może dokładnie spełniać wymagania pracowników i pracodawców. Nasze doświadczenie i liczba zrealizowanych projektów, gwarantują jakość świadczonych usług.

Dla naszego belgijskiego Klienta - pioniera oraz światowego lidera w zakresie odzyskiwania metali szlachetnych z urządzeń elektronicznych oraz ponownego ich wykorzystania w przemyśle poszukujemy osób chętnych podjąć pracę na wyżej wymienionym stanowisku:

 Opis stanowiska:

  • praca w dziale Rafinacji Metali Szlachetnych (PMR)
  • utrzymanie maszyn w zakładzie w dobrym stanie technicznym
  • lokalizowanie awarii mechanicznych oraz ich szybka naprawa
  • przeprowadzanie złożonych interwencji np. wymiana reaktorów emaliowanych
  • prace zapobiegawcze i konserwacyjne maszyn
  • praca w systemie jednozmianowym

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne - kierunkowe
  • min. 2 - 3 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn oraz umiejętność wykorzystywania jej w praktyce
  • odpowiedzialność
  • motywacja i zaangażowanie.
  • prawo jazy kat. B oraz własny samochód - mile widziane.

Wymagania

Oferujemy:

  • stabilne- długoterminowe zatrudnienie na belgijskich warunkach
  • stawkę  od 17,30 € brutto/h
  • premie za doświadczenie w pracy, premie za zapobieganie awariom, premia roczna uzależniona od zysku,
  • wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • bon żywnościowy w wysokości 7,00 € / dzień pracy (1,09 € - wkład własny pracownika).
  • dodatek wakacyjny- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 5000 € brutto (15,38 % rocznych zarobków brutto).
  • premię roczną- w skali przepracowanego roku wyniesie ok. 2700 € brutto ( 8,33 % rocznych zarobków brutto) - pod warunkiem przepracowania minimum 65 dni w okresie od lipca bieżącego roku do czerwca kolejnego.
  • gwarantowane 40 h pracy tygodniowo
  • opiekę polskiego koordynatora.
  • możliwość skorzystania z firmowego zakwaterowania - 80 € / tydzień.
  • możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego - 7,5 euro miesięcznie
  • 10 dni dodatkowego urlopu
  • pomoc w uzyskaniu belgijskiego zasiłku rodzinnego.
  • termin wyjazdu ustalany indywidualnie z kandydatem!
  • Dodatkowo ze strony pracodawcy: plan emerytalny, dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne i szpitalne,

Link2Europe - Europejska Agencja Pracy. Jesteśmy polsko-belgijską spółką, powstałą w... wyniku połączenia doświadczeń naszych założycieli na międzynarodowym rynku pracy. Osobom poszukującym pracy zapewniamy profesjonalny dobór ofert pracy, zgodny z kwalifikacjami, przeprowadzenie formalnych procedur związanych z podejmowaniem pracy za granicą. Współpracujemy z firmami dysponującymi atrakcyjnymi ofertami pracy w Belgii, Holandii, Austrii i Niemczech. Pracuj w sercu Europy!  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria