Mechanik Utrzymania Ruchu

ProPersona. Doradztwo i rozwój

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Dla międzynarodowej firmy – lidera w branży produkcji opakowań z tworzyw sztucznych metodą rozdmuchu, w związku z rozbudową zakładu, poszukujemy Mechanika Utrzymania Ruchu.

Zadania:
• Usuwanie bieżących awarii maszyn i urządzeń oraz zapobieganie ich występowaniu.
• Planowanie i przeprowadzanie przeglądów i napraw prewencyjnych maszyn.
• Przygotowanie maszyn i urządzeń do produkcji.
• Współpracę z innymi działami w celu zachowania płynności produkcji.
• Bieżące raportowanie o usterkach.
• Dokonywanie zapisów w istniejącej dokumentacji oraz prowadzenie tej dokumentacji.
• Zakup potrzebnych części zamiennych i prowadzenie bazy danych części zamiennych.

Wymagania

• Wykształcenie techniczne średnie lub zawodowe (mechanika maszyn/samochodowa).
• Doświadczenie na podobnym stanowisku.
• Umiejętność czytania i posługiwania się rysunkami technicznymi.
• Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu hydrauliki oraz pneumatyki.
• Uprawnienia spawalnicze.
•Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.
• Dyspozycyjność.

Firma oferuje:
• Umowę o pracę (długoterminowa współpraca).
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Szkolenia zgodnie z potrzebami.
• Prywatną opiekę medyczną.
• Telefon komórkowy.
• Uczciwe podejście do pracownika (miesięczny cykl rozliczania ewentualnych nadgodzin).

Prezentacja firmy

"ProPersona. Doradztwo i rozwój" to dynamicznie rozwijająca się f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premie, dodatkowa opieka medyczna, szkolenia,
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji, Praca Praca fizyczna, Praca Automatyka, Praca Inne