Mechanik Utrzymania Ruchu

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od wielu lat staramy się robić wszystko, aby zmniejszać zanieczyszczenie powietrza, którym oddychasz. To dlatego tworzymy produkty, które dbają o środowisko. Wierzymy, że robimy coś ważnego także dla Ciebie. Wiemy również, że bez wykwalifikowanych i zaangażowanych pracowników nie moglibyśmy osiągać zakładanych celów i rozwijać naszej organizacji. Dlatego też od początku istnienia firmy staramy się tworzyć przyjazne i rozwojowe środowisko, pozwalające każdemu pracownikowi realizować własny potencjał i osiągać satysfakcję zawodową. Dlatego dołącz do nas. Naszym sukcesem są ludzie!
W związku z rozwojem naszych Biznesów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Oferujemy

  • Pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy (zmianowy system pracy)
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole w środowisku nowoczesnych technologii

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego
  • Konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów
  • Prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami
  • Tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi
  • Sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców
  • Zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne do maszyn
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn
  • Nadzór nad pracami firm podwykonawczych
  • Prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych w ramach TPM
  • Kontrola elementów bezpieczeństwa
  • Udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S)

Oczekiwania

  • Wykształcenie średnie techniczne, wyższe kierunkowe mile widziane
  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów pneumatycznych i hydraulicznych
  • Dobra znajomość MS Office
  • Znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia G1, G2, G3, jak również znajomość projektowania 2D i 3D (AutoCAD, SolidWorks)
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Przed aplikowaniem prosimy o zapoznanie się z Klauzulą informacyjną umieszczoną pod ogłoszeniem.