Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 17/02/2019.
Oferta wyróżniona

Mechanik Utrzymania Ruchu

Gliwice, śląskie

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oferujemy

  • Pracę stacjonarną w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy (zmianowy system pracy)
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne oraz benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, imprezy firmowe oraz inne)
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole w środowisku nowoczesnych technologii

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie specjalistycznych prac remontowych i usuwanie awarii w obszarze parku maszynowego
  • Konserwacja, modernizacje i udoskonalenia maszyn, urządzeń, instalacji oraz systemów
  • Prowadzenie i koordynacja prac związanych z diagnostyką oraz nowymi projektami
  • Tworzenie raportów z awarii oraz ich analiza wraz z działaniami naprawczymi i zapobiegawczymi
  • Sporządzanie specyfikacji, dokumentacji technicznej i jakościowej dla firmy oraz jej podwykonawców
  • Zgłaszanie zapotrzebowań na części zamienne do maszyn
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników i operatorów maszyn
  • Nadzór nad pracami firm podwykonawczych
  • Prowadzenie i nadzór nad jakością wykonywania czynności prewencyjnych w ramach TPM
  • Kontrola elementów bezpieczeństwa
  • Udział w projektach (TPM, KAIZEN, 5S)

Wymagania

Oczekiwania

  • Wykształcenie średnie techniczne, wyższe kierunkowe mile widziane
  • Doświadczenie w obszarze utrzymania ruchu
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność czytania i analizowania schematów pneumatycznych i hydraulicznych
  • Dobra znajomość MS Office
  • Znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziane uprawnienia G1, G2, G3, jak również znajomość projektowania 2D i 3D (AutoCAD, SolidWorks)
  • Gotowość do pracy zmianowej oraz dyspozycyjność
  • Prawo jazdy kat. B

NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. to część międzynarodowej grupy NGK Insulators Ltd.,... światowego lidera w produkcji materiałów technologicznych. Centrala naszej korporacji mieści się w Nagoii, w Polsce natomiast znajdują się trzy zakłady produkcyjne. Dwa z nich w Gliwicach, specjalizujące się produkcją ceramicznych filtrów cząstek stałych do silników Diesla DPF, filtrów GPF do silników benzynowych, wkładów katalitycznych LSH oraz sensorów NOx. Trzeci zakład w Dąbrowie Górniczej, rozwija obecnie produkcję filtrów DPF.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości , Praca Praca fizyczna , Praca Inne