Mechanik Utrzymania Ruchu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref.: 0022821
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Wykonywanie fizycznych prac mechanicznych w ramach remontów profilaktycznych, przeglądów i konserwacji urządzeń i instalacji przemysłowych
• Przezbrajanie maszyn produkcyjnych zgodnie z planem produkcji
• Bieżące regulacje, diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń i instalacji przemysłowych

Oczekiwania:

• Wykształcenie średnie techniczne (np. technikum elektryczno-mechaniczne)
• Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
• Zdolności manualne
• Wysoka kultura techniczna
• Dobra umiejętność obsługi komputera (m.in. środowisko MS Office)
• Posiadanie umiejętności analitycznego myślenia

DODATKOWYM ATUTEM BĘDZIE:
• Doświadczenie w zakresie utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej
• Dobra znajomość rysunku technicznego
• Posiadanie uprawnień SEP
• Podstawowa znajomość języka angielskiego w piśmie
• Umiejętność spawania i obróbki skrawaniem
• Wiedza praktyczna w zakresie prewencyjnego utrzymania ruchu

Oferta:

• Praca w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pakiet medyczny oraz socjalny (m.in. możliwość przystąpienia do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego oraz grupowego ubezpieczenia na życie, Karta Multisport)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.