Mechanik Utrzymania Ruchu

Petralana w restrukturyzacji

Bytom, śląskie

POLSKI
PRODUCENT
WEŁNY
SKALNEJ

Miejsce pracy: Bytom

Opis stanowiska

  • Utrzymanie ruchu i sprawności urządzeń
  • Przeglądy, remonty i konserwacja urządzeń
  • Diagnozowanie i usuwanie awarii, usterek

Wymagania

  • Staż pracy minimum 2 lata w Dziale Utrzymania Ruchu w produkcji ciągłej
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Znajomość zagadnień z jednego z zakresów: mechanika przemysłowa, hydraulika lub pneumatyka
  • Dobra znajomość dokumentacji technicznej i rysunku technicznego

Mile widziane

  • Uprawnienia E G2/G3 (mile widziane któreś z uprawnień : ślusarskie/tokarskie/spawalnicze gazowe lub elektryczne)
  • Mile widziane doświadczenie w instalacjach i rozruchach nowych linii produkcyjnych
  • Dużym atutem będzie znajomość obsługi przemysłowych instalacji gazowych (gaz ziemny, gaz koksowniczy, tlen, sprężone powietrze)
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
  • Stały kontakt z nowoczesnymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.