Opis stanowiska pracy

- Tworzenie części oraz prostych urządzeń wchodzących w skład maszyn produkcyjnych.
- Prace przy frezarce, tokarce, szlifierce.
- Wspomaganie techników w naprawach bieżących oraz w przeglądach okresowych maszyn pod kątem
mechaniki.
- Raportowanie pracy do przełożonego
- Konstruowanie prostych rysunków technicznych

Wymagania

Wymagania:

- Doświadczenie na stanowisku: mechanik, frezer, tokarz lub narzędziowiec
- Wykształcenie mechaniczne (obróbka skrawaniem lub podobne)
- Mile widziana wiedza z zakresu pneumatyki oraz sterowania
- Znajomość rysunku technicznego
- Umiejętność konstruowania rysunku technicznego
- Dyspozycyjność, kreatywność, wszechstronność
- Wiedza dotycząca urządzeń produkcyjnych
- Dobra organizacja pracy własnej
- Wiedza z zakresu 5S

Prezentacja firmy

SEOYON ELECTRONICS POLAND Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach powsta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji