Mechanik Utrzymania Ruchu - Wtryskarki - Będzin

INTERIMAX APT Sp. z o.o.

Będzin, śląskie

Opis stanowiska pracy

INTERIMAX jest częścią grupy HRBC. Jako Agencja Pracy Tymczasowej, realizujemy projekty dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw. Jeśli poszukujesz nowych wyzwań i możliwości pracy - nasza oferta jest dla Ciebie! Numer certyfikatu agencji: 13276.

Aktualnie dla naszego klienta z branży produkcyjnej tworzyw sztucznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mechanik Utrzymania Ruchu

Zadania:
• Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji według harmonogramu pod kątem mechanicznym (toczenie, frezowanie i naprawianie form wtryskowych),
• Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn,
• Zgłaszanie zapotrzebowania na wymieniane części maszyn,
• Raportowanie o przeglądach, konserwacjach oraz naprawach.
• Kontrola jakości wyrobu.

Oferujemy:
• Umowę o Pracę Tymczasową na 3 miesiące. Po okresie próbnym przejście pod zakład,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
• Stabilne zatrudnienie,,
• Miejsce pracy korzystne pod względem dojazdu do pracy,
• Wynagrodzenie wypłacamy zawsze w terminie,
• Oferujemy pracę u renomowanego pracodawcy o ugruntowanej pozycji na rynku od kilkudziesięciu lat.

Wymagania

• Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany,
• Doświadczenia na danym stanowisku pracy (wtryskarki),
• Wiedza z zakresu hydrauliki siłowej (praktyczna wiedza z budowy urządzeń mechanicznych - wtryskarki),
• Predyspozycje do pracy w zespole,
• Umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów,
• Mile widziana umiejętność spawania,
• Mile widziane umiejętność czytania rysunku technicznego.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
z możliwością przedłużenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji