MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU - super stawki+ dodatki, niemiecka umowa SŁUBICE / FRANKFURT

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Słubice, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Wysoka podstawa, do tego mieszkanie opłacone w 60% przez pracodawcę, praca na granicy a to wszystko na niemieckiej umowie o pracę- brzmi dobrze? Wyślij CV i zacznij wymarzoną pracę.

Zakres obowiązków mechanika utrzymania ruchu:

  • utrzymanie ruchu maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy jako mechanik utrzymania ruchu
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym (warunek konieczny).

Oferujemy:

1. Niemiecką umowę o prace na czas nieokreślony.

3. Niemieckie ubezpieczenie socjalne oraz zdrowotne.

4. Płatne urlopy i premie świąteczne.

5. Do 200 € za polecenie dodatkowego pracownika.

6. Możliwość otrzymania zaliczki już po pierwszym przepracowanym tygodniu.

7. Terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie.

8. Bezpłatne ubranie ochronne i robocze.

9. Kompletna pomoc w załatwieniu spraw urzędowych (zameldowaniu, uzyskaniu korzystnej klasy podatkowej, Kindergeld).

10. Łatwy dojazd do miejsca pracy oraz pomoc przy organizacji wyjazdu do Niemiec.

... oraz wiele więcej.

Zainteresowany ?

Prezentacja firmy

Walter-Fach-Kraft Personal GmbH to niemiecki pracodawca specjalizujący s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
kindergeld, premie świąteczne, ekstra płatne nadgodziny
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Logistyka, Praca Praca na produkcji