Mechanik Utrzymania Ruchu // Praca w Niemczech

HR International Sp. z o.o.

Berg, Ravensburg, zagranica

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Berg, Ravensburg

Oferujemy :
- Stawka godzinowa 17,84 euro/h
- Zatrudnienie w oparciu o polską umowę,
- Pracę w jednej lokalizacji,
- Opłacona zakwaterowanie oraz opieka koordynatora projektu,

Oczekujemy :
- Udokumentowanego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
- Wykształcenie kierunkowe: Mechanika Utrzymania Ruchu, Specjalizacja w Formowaniu Wtryskowym,
- Umiejętność pracy na rysunkach i schematach,
- Umiejętności konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych,
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub j.niemieckiego,

Opis stanowiska :
- Programowanie maszyn wtryskowych oraz robotów przemysłowych kuka,,
- Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń wszystkich linii produkcyjnych w zakresie robotyki,
- Branie czynnego udziału w nowych uruchomieniach,
- Dokonywanie napraw prewencyjnych i interwencyjnych,

Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu telefonicznego, lub do aplikowania za pośrednictwem strony.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.