Mechanik utrzymania ruchu maszyn

WB Staffing Sp. z o.o.

Łozienica, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Agencja zatrudnienia WB Staffing to międzynarodowy dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz rekrutacji stałych z siedzibą w Warszawie (wpisaną do Rejestru Podmiotów prowadzących Agencję Zatrudnienia pod numerem 12379).

Dla naszego Klienta - działającego w branży mięsnej - szukamy osób do pracy na stanowisko:

Numer referencyjny: MechURM

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie maszyn, urządzeń i infrastruktury w zakładzie w należytym stanie technicznym i eksploatacyjnym
  • obsługa warsztatu mechanicznego,
  • prowadzenie dokumentacji naprawczej,
  • bieżące wsparcie techniczne pracowników firmy

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie techniczne (minimum średnie)
  • wiedza elektroniczno - elektrotechniczna,
  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy w zakładach produkcyjnych (najlepiej przetwórstwa mięsnego),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziane osoby z Ukrainy
  • samodzielność w działaniu,
  • precyzja i dokładność przy realizacji zadań,
  • umiejętność obsługi komputera i korzystania z Internetu mile widziana

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość rozwiązywania problemów technicznych

Prezentacja firmy

Witamy w WB Staffing, międzynarodowej Agencji Pośrednictwa Pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne