Gräfendorfer Geflügel- und Tiefkühlfeinkost Produktions GmbH

Mechanik utrzymania ruchu (m/k/i)

Miejsce pracy: Niemcy, Mockrehna

ZADANIA

  • Prace naprawcze i konserwacyjne zautomatyzowanej linii produkcyjnej ( systemy przenośnikowe, zautomatyzowane maszyny pakujące itp.)
  • Analiza uszkodzeń i usuwanie awarii
  • Sporządzanie dokumentacji z przeprowadzonych prac
  • Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań

NASZA OFERTA

  • Umowa o pracę na pełny etat, zgodnie z niemieckim prawem pracy, bezpośrednio z pracodawcą (nie poprzez agencję pracy czasowej).
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte na wysokiej podstawie oraz dodatkach premiowych.
  • Produkcja renomowanych wyrobów o wybitnej marce na rynku
  • Płaskie struktury w firmie i dobra atmosfera pracy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Wsparcie w formalnościach oraz sprawach mieszkaniowych
  • Pomoc polskojęzycznego wewnętrznego pracownika w dziale kadr.

KWALIFIKACJE

  • Wykształcenie techniczne np. elektronik przemysłowy, mechanik przemysłowy, mechatronik, ślusarz maszyn
  • Doświadczenie przy produkcji artykułów spożywczych będzie dodatkowym atutem
  • Wysokie umiejętności techniczne oraz znajomość obsługi komputera ( MS Office)
  • Umiejętność samodzielnej i efektywnej pracy
  • Gotowość do pracy zmianowej i wezwań awaryjnych
  • Wysoka odpowiedzialność i jakość pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • Znajomość j. niemieckiego co najmniej na poziomie komunikatywnym
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.