Mechanik Utrzymania Ruchu - 2500 euro za miesiąc - Praca w Belgii od zaraz

Agencja Zatrudnienia KS Service

Beveren-Leie, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Beveren-Leie, Belgia

Twoje zadania:

Na tym stanowisku do Twoich obowiązków należeć będą prace konserwatorskie instalacji odpylania przemysłowego, utrzymanie ruchu wentylatorów, filtrów oraz odpylaczy cyklonowych. Dodatkowo będziesz odpowiedzialny za wymianę silników, naprawę łożysk i skrzyń biegów.

Nasze oczekiwania:

Szukamy kandydatów, którzy posiadają wcześniejsze doświadczenie jako mechanik utrzymania ruchu. Umiejętność spawania oraz wiedza z zakresu elektryki są Twoim dodatkowym atutem. Ponadto, oferta skierowana jest do osób, które posługują się językiem angielskim w komunikatywnym stopniu.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz zarobki około 2500 euro brutto na miesiąc (stawka 15,50 euro brutto na godzinę oraz nadgodziny płatne 150%). Oferujemy dopłatę paliwową na dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy, trzynastą pensję oraz pakiet prywatnej opieki medycznej.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy