Mechanik urządzeń przemysłowych

Paged Pisz Sp. z o.o.

Pisz, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Paged - holding przemysłowo-inwestycyjny o ponad 80-letniej tradycji, lider w branży sklejkowej.
Jesteśmy stabilną finansowo, dynamicznie rozwijającą się firmą, zatrudniającą ponad 1800 pracowników.
Do naszego zespołu obecnie poszukujemy:

Mechanika urządzeń przemysłowych

Miejsce pracy: Pisz

Nr ref: M/12/18

Do zadań wybranej osoby będzie należało:

  • Zapewnienie ciągłości ruchu maszyn i urządzeń
  • Naprawa i usuwanie bieżących usterek, awarii i problemów technicznych
  • Przeprowadzanie przeglądów, konserwacji i działań prewencyjnych
  • Wdrażanie usprawnień i działań korygujących
  • Wykonywanie remontów i napraw maszyn

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Preferowane wykształcenie na kierunkach mechanik, ślusarz, spawacz
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Podstawowa wiedza z zakresu hydrauliki siłowej, pneumatyki
  • Ogólna wiedza z zakresu mechaniki przemysłowej
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi
  • Dodatkowy atut umiejętność spawania
  • Gotowość do pracy na zmiany i dyspozycyjność w przypadku awarii

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w stabilnej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia
  • Bezpłatna opieka medyczna na terenie całego kraju
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. dofinansowanie do wczasów, świąt, kolonii dla dzieci, imprezy integracyjne, wycieczki, pływalnia, fitness, hala sportowa,
  • Możliwość rozwój zawodowego
  • Atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego

Prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Grupa Paged to holding przemysłowo – inwestycyjny o ponad 85-letniej tra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Inne