ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik UR

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Obowiązki:

  • Skuteczne usuwanie awarii
  • Konserwacja i naprawa urządzeń mechanicznych
  • Diagnostyka i usprawnianie maszyn
  • Przygotowywanie, weryfikowanie specyfikacji technicznej i zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych dla podwykonawców oraz nadzór nad pracami zleconymi.
  • Analiza raportów z awarii
  • Raportowanie do przełożonego
  • Postępowanie zgodnie z procedurami jakości

Oferujemy:

·         Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

·         Zatrudnienie bezpośrednio pod firmą

·         Atrakcyjne wynagrodzenie uzaleznione od doświadczenia i kwalifikacji

·         Premie miesięczne, kwartalne, uznaniowe

·         Pakiet benefitów

·         Pakiet szkoleń dopasowanych indywidualnie do potrzeb pracownika

·         Nauka języków obcych

Wymagania:

·         Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

·         Co najmniej dwa lata doświadczenia zawodowego w obszarze otrzymania ruchu

·         Znajomość rysunku technicznego

·         Dobra znajomość MS Office

·         Podstawowa znajomość terminów technicznych oraz zrozumienie dokumentacji technicznej w języku angielskim.

·         Mile widziana znajomość projektowania 2D i 3D(AutoCAD, ZWCAD, SolidWorks, Alibre)

·         Mile widziane uprawnienia G1/G2/G3

·         Gotowość do pracy zmianowej i dyżurów

·         Prawo jazdy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials