Mechanik/ Technik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta.
  • Bezpłatna prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie karty MultiSport.
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Bogaty pakiet socjalny ZFŚS (m.in. dofinansowanie wakacji, dofinansowanie świąteczne).
  • Bonusy rekrutacyjne do 1000 zł.
  • Możliwość rozwoju po przez udział w szkoleniach oraz zdobycie uprawnień i kwalifikacji zawodowych.
  • Przyjazne środowisko pracy - do dyspozycji pracowników jest nowoczesna kantyna z cateringiem.
  • Organizujemy cykliczne jak i okazjonalne konkursy z nagrodami rzeczowymi jak i finansowymi.

Zadania:

  • Naprawa maszyn i urządzeń znajdujących się na wydziałach produkcyjnych z zakresu mechaniki, hydrauliki, hydrauliki siłowej i pneumatyki.
  • Obsługa systemu do zgłaszania awarii.
  • Udział w zleconych przez przełożonego konserwacjach zapobiegawczych i prognozowanych.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym(po 8 h dziennie).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność czytania i rozumienia schematów z zakresu mechaniki, hydrauliki, hydraulik i siłowej i pneumatyki.
  • Umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu.
  • Samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność.
Oferta pracy stałej
Nr referencyjny: 2125/037/ABI
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy