Mechanik Technik utrzymania ruchu Belgia

Jakub Wojciechowski - EastGate Recruitment

Belgia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma EastGate Recruitment, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 17627, dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Belgii

miejsce pracy: Lokeren

obowiązki:

Przeprowadzanie przeglądów technicznych
Konserwacja, naprawa i usprawnianie techniczne instalacji
Usuwanie usterek i zapobieganie usterkom maszyn produkcyjnych
Włączanie i wyłączanie instalacji na obiekcie

wymagania:
doświadczenie na podobnym stanowisku
znajomość hydrauliki i elektryki
znajomość języka angielskiego

belgijska umowa o pracę
Stawka początkowa: od 14 do 20 Euro Brutto za godzinę - stawka zależna od doświadczenia
- możliwość wypracowywania nadgodzin
pracodawca zapewnia samochód i zakwaterowanie

Prezentacja firmy

Firma EastGate Recruitment jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzący... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji