Mechanik taboru kolejowego

Budimex SA

Lublin, lubelskie

Budimex SA

U nas znajdziesz

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Umowe o pracę
  • Darmowy obiad
  • Premię za polecenie
  • Darmowe zakwaterowanie
  • Kartę sportową
  • System my benefit

Twoje przyszłe zadania:

  • Wykonywanie podstawowych napraw i przeglądów taboru kolejowego należącego do Spółki;
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z utrzymaniem taboru zgodnie z wymaganiami Spółki;
  • Wykonywanie prac w sposób gwarantujący bezpieczeństwo tj. wykonywanie prac zgodnie z przepisami wewnętrznymi pracodawcy, normami, DTR, DSU oraz instrukcją obsługi;
  • Dbałość o sprawność oraz prawidłowe i racjonalne wykorzystanie powierzonego sprzętu w trakcie wykonywania pracy zgodnie z ich przeznaczeniem.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie.
  • Doświadczenie przy utrzymaniu pojazdów kolejowych,
  • Mile widziane: uprawnienia rewidenta taboru kolejowego.
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji naciskając
przycisk aplikuj znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Budimex SA Budimex SA

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy