Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Mechanik sprzętu ogrodniczego (Belgia)

Hasselt, zagranica

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy zajmującej się serwisem maszyn rolniczych i ogrodniczych, poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
- Naprawy silników (Diesla, tradycyjnych, elektrycznych) w różnego rodzaju sprzęcie ogrodniczym - piły, kosiarki, mini traktorki etc.
- Diagnoza, naprawa, wymiana wadliwych części
- Prowadzenie napraw mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych
- Utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Wymagania

Wymagamy:
- Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w przeprowadzaniu napraw mechanicznych, hydraulicznych, elektrycznych
- Chęć rozpoczęcia współpracy długoterminowej
- Dokładność i punktualność
- Praca samodzielna i w zespole
- Komunikatywna znajomość j. angielskiego lub holenderskiego

Oferujemy:
- W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
- Wynagrodzenie 15,00 € brutto / godzinę
- W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72€ / tydzień
- Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
- Premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
- Dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
- Zasiłek rodzinny na każde dziecko
- Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
- Opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

Certyfikat KRAZ 275
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Praca fizyczna