Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/02/2019.

Mechanik sprzętu ciężkiego (Belgia)

Hasselt, zagranica

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Nasz klient, znana belgijska firma zajmująca się sprzedażą, wynajmem i naprawą sprzętu specjalistycznego, poszukuje osób na stanowisko:

Praca polega na serwisowaniu oraz przeprowadzaniu napraw układów mechanicznych, elektrycznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych takich maszyn jak wózki widłowe (różne rodzaje), podnośniki, koparki, ładowarki, marek CAT, Toyota, Linde, Merlo, Ammann, JLG, Benford, Hidromek.

Wymagania

- 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku (naprawa sprzętu ciężkiego, maszyn rolniczych, maszyn budowlanych itp.)
- doświadczenie w naprawie maszyn pod względem mechanicznym, elektrycznym i, przede wszystkim, hydraulicznym i pneumatycznym
- znajomość i umiejętność pracy z rysunkiem technicznym
- min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
- chęć nauki języka holenderskiego

Oferujemy:
- w pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
- wynagrodzenie:16-19 euro brutto/godz +dodatki
- w pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, Internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
- zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
- premia na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
- dodatek wakacyjny w wysokości – 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
- zasiłek rodzinny na każde dziecko
- zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
- opieka naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ 275

Firma IMPACT specjalizuje się w zatrudnianiu i delegowaniu personelu technicznego o... najwyższych kwalifikacjach. Dzięki naszej znajomości branż technicznych oraz doświadczeniu w sektorach, w których działamy oferujemy usługi i pomoc wysokiej jakości, zarówno zleceniodawcom, jak i pracownikom. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 2001 roku.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
22/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Motoryzacja / Automotive , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inne