Opis stanowiska pracy

Duńska Firma Poszukuje mechanika do firmy transportowej w pobliżu Aalborga, / spawacza do konserwacji przyczep i ciężarówek na parkingu w Haverslev.

Dużo pracy będzie z aluminium i hydrauliką,

Wymagane doświadczenie z tym zakresie, podobnie jak doświadczenie z programami komputerowymi dla mechaniki.

Ponadto wymagane umiejętności językowe w tych dziedzinach.

Mówienie po angielsku, doświadczenie w zakresie mechaniki i spawania, doświadczenie z komputerowymi programami mechanicznymi oraz znajomość opisów programów .

Zalety:

  • Licencja na prowadzenie pojazdu ciężarowego (C)

Osobowość kandydata:

Musi być otwarty, samodzielny , gotowy do podjęcia wszystkich powierzonych zadań.

Wymagana umiejętność szybkiego uczenia się i nastawienie na pracę w ilości ponad normatywnych godzin tygodniowo.

37 do 50 godzin tygodniowo (raczej 50) Lokalizacja pracy: Haverslev, Dania

  • Wynagrodzenie: 140 DKK na godzinę brutto
  • Pieniądze na wakacje: 12,5%
  • Za dni ustawowo wolne: 8,6%
  • Emerytura (po 3 miesiącach): 12% (8% od nas, 4% od pracownika)
  • + Feriepenge, SH & Pension

Wymagane zaświadczenie o niekaralności.

Firma znajduje zakwaterowanie , za które pracownik opłaca 700 DKK za tydzień.

Termin podjęcia pracy : 07.01.2019r.

Prezentacja firmy

Freelancer Worldwide A/S

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca dla studenta, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne