Opis stanowiska pracy

Firma All Metal Technics Sp. z o.o. poszukuje 5 Mechaników / Spawaczy TIG chętnych na wyjazd na kontrakt do Belgii.

Praca w miejscowości Staden (okolice Roeselare)

Spawanie metoda TIG konstrukcji ze stali nierdzewnej dla przemysłu spożywczego oraz pokrewnych. Przykładowo: zbiorniki, wózki, obudowy skrzynek elektrycznych. Praca przy utrzymaniu ruchu linii produkcyjnych. Montaż oraz demontaż maszyn.

Pracuje się w brygadzie kilkuosobowej, na samodzielnym stanowisku.

Kontrakt na min. rok czasu.

Darmowe zakwaterowanie oraz przejazdy Belgia- Polska, Polska- Belgia. Darmowy transport na miejscu.

Polska umowa o pracę.

Osoby zainteresowane proszone są o wysłanie swojego CV.

Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w spawaniu metoda 141/TIG
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub francuskiego lub holenderskiego. Warunek konieczny.
  • Znajomość rysunku technicznego.
  • Umiejętność samodzielnej pracy.
  • Podstawowa znajomość mechaniki maszyn.

W zamian za wysoki profesjonalizm, oferujemy:

  • Bardzo wysokie zarobki.
  • Stałą prace.
  • Regularne zjazdy do Polski.
  • Darmowe zakwaterowanie oraz przejazdy.
  • Opiekę polskich przedstawicieli.
  • Pełne uprawnienia socjalne.
  • Praca w czystych warunkach. Hala.

Prezentacja firmy

Oferujemy Państwu szeroki wachlarz usług związanych z obróbką met... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Inne