Opis stanowiska pracy

Kandydat będzie odpowiedzialny za:

  • Organizację pracy w warsztacie serwisowym
  • Wykonywanie bieżących prac serwisowych (naprawa pomp próżniowych i innych urządzeń związanych z techniką próżniową)
  • Dorabianie części zamiennych, prace ślusarskie, obróbka mechaniczna
  • Budowę i montaż urządzeń oraz maszyn wykonywanych w ramach działalności firmy
  • Przygotowywanie zleceń dot. wyposażenia warsztatu serwisowego
  • Wsparcie techniczne dla Klientów serwisu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w pełnym etacie w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Szkolenia z zakresu techniki próżniowej u światowych liderów w branży.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (praca bezpośrednio w firmie)
  • Możliwości rozwoju i uczestniczenia w ciekawych projektach.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenie techniczne (średnie lub wyższe)
  • Znajomość podstaw mechaniki i technologii materiałowych
  • Znajomość rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
  • Prawo jazdy (z praktyką)
  • Umiejętność planowania własnego czasu pracy
  • Komunikatywność i dokładność
  • Otwartość i chęć przyswajania nowej wiedzy z zakresu technologii próżni

Atutem będzie znajomość procesów obróbki mechanicznej (toczenie i frezowanie), uprawnienia SEP do 1 kV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma APVACUUM powstała w 2010 roku. W ramach swojej oferty APVACUUM: <b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna