Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/02/2019.

Mechanik/Ślusarz

Pabianice, łódzkie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania:
• Utrzymanie ruchu najnowocześniejszego sprzętu, maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych;
• Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji w zakresie mechaniki;
• Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn;
• Zarządzanie procesem wykorzystania części zamiennych maszyn i urządzeń;
• Realizacja planów prewencyjnego utrzymania ruchu;
• Zgłaszanie pomysłów na usprawnienia oraz realizacja procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagania:
• Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn;
• Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pełne szkolenie wdrożeniowe;
• Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne, bonusy świąteczne, dofinansowanie do posiłków).

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/02/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji