ManpowerGroup Sp. z o.o.

Mechanik/Ślusarz

Miejsce pracy: Pabianice

Zadania:
• Utrzymanie ruchu najnowocześniejszego sprzętu, maszyn, robotów i urządzeń produkcyjnych;
• Wykonywanie konserwacji i przeglądów maszyn oraz urządzeń i instalacji w zakresie mechaniki;
• Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn;
• Zarządzanie procesem wykorzystania części zamiennych maszyn i urządzeń;
• Realizacja planów prewencyjnego utrzymania ruchu;
• Zgłaszanie pomysłów na usprawnienia oraz realizacja procesu ciągłego doskonalenia.

Wymagania:
• Wykształcenie min. zasadnicze zawodowe;
• Doświadczenie na podobnym stanowisku;
• Ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn;
• Umiejętność posługiwania się rysunkiem technicznym.

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowej firmie;
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem;
• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Pełne szkolenie wdrożeniowe;
• Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna, imprezy integracyjne, bonusy świąteczne, dofinansowanie do posiłków).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials