Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • montaż części maszyn zgodnie z rysunkiem technicznym
  • ślusarska obróbka części: gwintowanie, szlifowanie, gięcie, cięcie
  • jeśli umiejętności na to pozwalają, montaż elementów pneumatyki, hydrauliki itp.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej zawodowe w kierunku mechanicznym/ślusarskim
  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie co najmniej 2 lata
  • doświadczenie w budowie lub serwisie maszyn (maszyny dziewiarskie/podajniki taśmowe/wtryskarki)
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętności manualne
  • znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (rozumienie, umiejętność reagowania na pytania)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę za pośrednictwem niemieckiej agencji pracy tymczasowej z pełnym pakietem socjalnym
  • stawki godzinowe + mieszkanie + transport
  • cotygodniowe zaliczki na konto polskie lub niemieckie
  • pomoc w sprawach formalnych i organizacyjnych w j. polskim

Prezentacja firmy

Tintschl Polska ( nr Agencji 5767) jest agencją rekrutacyjną wspó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Inne