Mechanik-Ślusarz w Dziale Utrzymania Ruchu

Dr. Schumacher

Lubań, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie producentów chusteczek nawilżanych stosowanych w pielęgnacji, higienie dezynfekcji a także w kosmetyce i w gospodarstwie domowym. Firma produkuje z sukcesami od wielu lat asortyment dla znanych światowych i europejskich marek. Stale się rozwijając, stała się uznanym międzynarodowym specjalistą w produkcji chusteczek nawilżanych.

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie prac przy użyciu narzędzi mechanicznych z napędem elektrycznym i narzędzi ręcznych.
  • Wykonywanie drobnych przeróbek poprzez wycinanie, przecinanie, szlifowanie, pasowanie, wiercenie, gwintowanie.
  • Uzupełnianie ubytków powłoki malarskiej lub malowanie elementów nowopowstałych.
  • Dokonanie rozruchu próbnego maszyn i urządzeń.
  • Pakowanie, rozpakowywanie i przygotowanie do transportu maszyn lub innych urządzeń.
  • Wykonywanie czyszczenia, konserwacji, smarowania i regulacji maszyn.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. zasadnicze zawodowe
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • Doświadczenia w branży produkcyjnej min. 2 lata
  • Komunikatywności, dobrej organizacji pracy własnej oraz umiejętności pracy w zespole
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym (06:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-06:00)
  • Posiadanie uprawnień spawalniczych – mile widziane
  • Posiadanie uprawnień na podest ruchomy – mile widziane
  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe (UDT) – mile widziane

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie aktualnego CV poprzez przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dr. Schumacher Sp. z o.o. jest jednym z wiodących w Europie produ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Automatyka, Praca Inne