MECHANIK SERWISU POLOWEGO MASZYN BUDOWLANYCH

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

Komorniki, wielkopolskie

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. jest jedynym w Polsce autoryzowanym dystrybutorem CATERPILLAR® - najbardziej zaawansowanych technicznie i najnowocześniejszych maszyn budowlanych na świecie. W Polsce jesteśmy liderem rynku.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki
Region:

Zakres zadań:

  • Serwis maszyn budowlanych marki CATERPILLAR®
  • Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
  • Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu,

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
  • Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie
  • Znajomość języka angielskiego, w tym technicznego

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży maszyn budowlanych
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Program wdrożeniowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia techniczne i produktowe – średnio 70h szkoleń w roku
  • Premię kwartalną w oparciu o system motywacyjny
  • Premię roczną wypłacaną przed zakończeniem roku kalendarzowego
  • Narzędzia pracy, samochód serwisowy, telefon, komputer, odzież roboczą, artykuły BHP etc.
  • Szeroki pakiet socjalny - opieka medyczna, ubezpieczanie na życie, fundusz oszczędnościowy etc.
  • Dodatkowe benefity w ramach ZFŚS: wczasy pod gruszą, kartę Multisport, bilety do kina, prezenty dla dzieci, wsparcie w losowych sytuacjach etc.
  • Spotkania integracyjne
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.