Mechanik Serwisu - Cummins

Kelly Services sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Mechanik serwisowy silników wysokoprężnych oraz zespołów prądotwórczych – Kraków

Cummins Inc. – koncern globalny zajmujący się produkcja, sprzedażą oraz obsługą silników spalinowych oraz kompletnych zespołów prądotwórczych.

Poszukuje do swojego nowego centrum naprawy silników w Krakowie - Mechanika Serwisowego silników wysokoprężnych oraz zespołów prądotwórczych

Twój zakres obowiązków:

  • Wykonywanie napraw, przeglądów oraz remontów głównych silników spalinowych oraz zespołów prądotwórczych w terenie
  • Przeprowadzanie diagnostyki, analiza i usuwanie usterek, wykonywanie testów i napraw zgodnie ze ściśle określonymi procedurami technologicznymi i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa
  • Przeprowadzanie uruchomień silników oraz zespołów prądotwórczych na obiektach klienta zgodnie z określonymi procedurami
  • Wykonywanie kontrolnych pomiarów elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe mechaniczne i/lub elektryczne
  • Doświadczenie na stanowisku serwisanta silników lub zespołów prądotwórczych
  • Min. Podstawowa znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy na komputerze i znajomość podstawowego oprogramowania
  • Silna motywacja do pracy, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientem
  • Prawo jazdy kat. B oraz bardzo dobry stan zdrowia
  • Uprawnie SEP do 1kV w zakresie Eksploatacja, Pomiary, uprawnienia powyżej 1kV będą dodatkowym atutem
  • Wysoka kultura osobista
  • Dyspozycyjność

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się oddziale firmy amerykańskiej
  • Możliwość doskonalenia wiedzy technicznej w środowisku międzynarodowym i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Stabilne zatrudnienie w dużej międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia i jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Kelly Services, założone w 1946 roku przez William R. Kelly jest międzyn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive