Mechanik / Serwisant maszyn budowlanych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań

Miejsce pracy - różne regiony:
• kujawsko-pomorskie
• wielkopolskie
• lubuskie
• podkarpackie
• świętokrzyskie
• podlaskie

Zadania:
• Serwis maszyn budowlanych
• Dbałość o najwyższą jakość świadczonych usług serwisowych
• Stałe podnoszenie kwalifikacji technicznych z zakresu obsługi produktu

Wymagania:
• Minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku mechanika lub elektromechanika w branży budowlanej lub pokrewnej
• Znajomość zagadnień z zakresu elektryki, elektroniki, hydrauliki, diagnostyki
• Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
• Prawo jazdy kat. B
• Samodzielność, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w grupie

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w przyjaznym zespole u lidera w branży
• Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń produktowych
• Interesujący pakiet socjalny

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą opcji 'APLIKUJ".

Numer referencyjny: MMB/PL/17
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.