Mechanik - Serwisant Agregatów Chłodniczych w Samochodach

Europe Solutions UK Ltd

Kent, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasza firma jest jedną z najbardziej znanych korporacji specjalizujących się w chłodzonym transporcie drogowym. Oferujemy największą bazę usług na terenie Europy.

Obecnie poszukujemy Serwisanta Agregatów do naszych samochodów dostawczych. Firma pomaga zdobyć pracownikom certyfikat F-Gaz, który jest bardzo przydatny w dalszej karierze.

Opis stanowiska:

Naprawy bieżące oraz przeglądy okresowe samochodowych agregatów chłodniczych
Również praca w terenie
Montaż samochodowych agregatów chłodniczych
Obsługa i naprawa układów chłodniczych (klimatyzacji)
Diagnostyka usterek
Naprawy elektryczne
Naprawy sprzętu chłodniczego

Wymagania

Wymagania:
2-letnie doświadczenie przy naprawie agregatorów chłodniczych w samochodach
Praktyczna wiedza z zakresu mechaniki pojazdowej, chłodnictwa, znajomość zagadnień z elektroniki będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kat. B
Język angielski na poziomie komunikatywnym
Wykształcenie techniczne lub zawodowe
Doświadczenie jako serwisant urządzeń chłodniczych
Doświadczenie jako monter urządzeń chłodzących

Prezentacja firmy

Europe Solutions UK Ltd jest agencji rekrutacyjnych w Wielkiej Br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
13 000PLN - 16 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Nadgodziny 1.5x / po północy 2x
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive