Mechanik Samochodwy

BPBP S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

BPBP S.A.
BPBP S.A. BPBP S.A. BPBP S.A. BPBP S.A. BPBP S.A.
Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Spółka Akcyjna ma 70-letnią tradycją a od przeszło ćwierćwiecza z powodzeniem znajduje się w nowych realiach na terenie kraju jaki zagranicą poszerzając listę ciekawych realizacji.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

Naprawa i obsługa techniczna samochodów ciężarowych, osobowych, naczep, maszyn budowlanych (możliwość przyuczenia)

Oferujemy:

  • Stałą, stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.
  • Szkolenia w zakresie obsługi komputera.
  • Konkurencyjny pakiet wynagrodzeń i świadczeń (umowę o pracę, stałą pensję + premię).
  • Odpowiednie do stanowiska narzędzia pracy.
  • Różnorodność wykonywanych czynności.
  • Stałość w terminach wypłat wynagrodzeń.
  • Możliwość zdobycia i rozwijania nowych umiejętności.

Wymagania:

  • Znajomość zagadnień obsługi samochodów ciężarowych.
  • Min. rok doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.
  • Mile widziana znajomość obsługi komputera.
  • Wykształcenie min. zawodowe, preferowane średnie.
  • Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych.
  • Prawo jazdy kat. B .
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
BPBP S.A.