Mechanik samochodowy(Holandia)

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Holandia

Dla naszych klientów, holenderskich dealerów samochodowych oraz uniwersalnych warsztatów samochodowych, poszukujemy mechaników specjalizujących się w naprawie samochodów osobowych.

Obowiązki:

  • Naprawy mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne, prosta elektryka, oraz diagnostyka usterek
  • Wymiany opon i płynów

Wymagania:

  • Wymagane wykształcenie kierunkowe
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako mechanik samochodowy
  • Doświadczenie w pracy z samochodami osobowymi różnych marek
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kat. B, oraz chęć wyjazdu własnym samochodem
  • Chęć pracy długoterminowej

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
  • Wynagrodzenie - 480 €- 560 € netto tygodniowo (przy 40h pracy, tygodniowo)  w zależności od doświadczenia (stawka 480 € netto/tydzień dla pomocnika mechanika -wymiany opon i płynów, stawka 560 € netto/tydzień dla doświadczonego mechanika samochodowego, naprawy mechaniczne, pneumatyczne, hydrauliczne, prosta elektryka, oraz diagnostyka usterek)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach max 18 h tygodniowo
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie - bezpłatne
  • Pomoc w załatwieniu formalności oraz stała opieka lokalnych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.