Mechanik samochodowy

Smart Hunter

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli chcesz:

  • być zatrudniony na umowę o pracę
  • mieć motywacyjny system wynagradzania:

*podstawa:
2000 zł brutto
30 zł brutto - sprzedana roboczogodzina (praca w oparciu o czas napraw wg katalogu napraw w ramach etatu) - widełki możliwych roboczogodzin w miesiącu przypadających na pracownika (od 90 do 170 roboczogodzin)

Obecnie średnio 110 - 160 roboczogodzin przypada dla jednego mechanika w zależności od umiejętności między co  z przepracowanych roboczogodzin daje 3300 zł - 4800 zł brutto +2000 zł

*nadgodziny płatne wg kodeksu pracy
(wyjazdy na dyżur poza godzinami pracy płatne jak za
nadgodziny - za naprawę samochodu na drodze  180 zł - 350 zł / 2 osoby - doraźne usuwanie awarii

*stała premia za obecność i trzeźwość (wypłacana podczas zwolnienia lekarskiego - poniżej miesiąca lub urlopu) w wysokości 500 zł brutto

  • pracować w systemie dwuzmianowym
  • pracować z zgranym Zespole
  • mieć elastyczny grafik - nasi Mechanicy zawsze się dogadują i wspólnie układają grafik
  • otrzymać wdrożenie do pracy w naszej stacji
  • pracować w życzliwej, pełnej szacunku atmosferze i móc zostać z nami do emerytury

Jeśli masz:

  • wykształcenie min. zawodowe (mile widziane kierunkowe)
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność posługiwania się instrukcją techniczną
  • umiejętność współdziałania (pracy w zespole z uwagi na charakter prac)
  • chęci do nauki (przyswajania nowej wiedzy)
  • brak oporu przed pracą związaną z obsługą komputera
  • rozwagę, opanowanie i dokładność
  • gotowość do dyspozycyjności
  • doświadczenie na stanowisku będzie Twoim dodatkowym atutem, ale jeśli masz wszystko inne i tylko brak Ci doświadczenia - nie martw się! U nas możesz je zdobyć.

W nowej pracy będziesz:

  • dokonywał diagnostyki i napraw samochodów
  • udzielał pomocy technicznej w ramach dyżurów dodatkowo płatnych poza godzinami pracy (około 10 dyżurów w roku).

Prezentacja firmy

Smart Hunter realizuje projekty rekrutacyjne na różne poziomy stanowisk ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis