Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK (nr cer 6145) pilnie poszukuje pracownika na stanowisko:
MECHANIK SAMOCHODOWY

Miejsce pracy: okolice Zawiercia

Zakres obowiązków:

• diagnozowanie przyczyn i usuwanie usterek pojazdów (samochody osobowe)
• kompleksowe naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne na podstawie instrukcji producentów,
• dbanie o najwyższy poziom obsługi Klienta,
• dbanie o właściwą i terminową realizację zleceń,
• obsługa klienta zgodnie ze standardami serwisu.

Wymagania

• wykształcenie kierunkowe mile widziane
• doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min. 1 rok
• znajomość obsługi serwisowych urządzeń diagnostycznych,
• prawo jazdy kat. B,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• dyspozycyjność (możliwość pracy 8-12 godzin)

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres próbny z możliwością długofalowej współpracy,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne od posiadanego doświadczenia,
• miłą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane, spełniające w/w wymagania prosimy o kontakt telefoniczny lub email.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.)

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta, Praca Praca fizyczna