Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Mechanik samochodowy

Miejsce pracy: Strzelce Opolskie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy (pierwsza umowa na okres 33 miesięcy, druga od razu na czas nieokreślony)
  • nagroda miesięczna - przysługuje po 4 miesiącu w wysokości 10% wynagrodzenia brutto
  • nagrody roczne
  • nagrody wynikowe
  • SYSTEM POLECEŃ - 500 ZŁ BRUTTO ZA POLECENIE PRACOWNIKA
  • dostęp do stołówki, siłowni
  • możliwość skorzystania z dodatkowego ubezpieczenia
  • program mentor
  • FESTYNY, IMPREZY INTEGRACYJNE DLA PRACOWNIKÓW
  • Bonus relokacyjny

Oferta pracy stałej

Zadania:

  • bieżące usuwanie awarii i usterek w sprzęcie i środkach transportu
  • naprawy, remonty, konserwacje środków transportu
  • informowanie przełożonego o stwierdzonych nieprawidłowościach w eksploatacji pojazdów i sprzętu
  • sprawdzanie stanu technicznego pojazdów i wypełnianie kart po dokonanym przeglądzie
  • kontrolowanie pracy kierowców, wykonywanej na warsztacie
  • przekazywanie zdemontowanych części do oceny (regeneracja lub likwidacja)
  • zgłaszanie przełożonemu zapotrzebowania na części zamienne
  • sprawowanie pieczy nad mieniem znajdującym się w miejscu pracy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza na temat mechaniki pojazdów

Poleć ofertę swoim znajomym!

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV za pomocą opcji ’Aplikuj’, lub o sms pod numerem: 723 004 319 o treści ’Mechanik’

Numer referencyjny: KRO/05/19/KTW
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.